Aparat to moje drugie imię…

Eurostep oferuje posadzki z żywic.

Przedsiębiorstwo Eurostep Poland to najbardziej rozpoznawalny na arenie krajowej realizator systemów posadzkowych oraz producent żywic. Propozycja firmy to wysokiej klasy posadzki z żywic wykonane z różnego typu tworzyw, przeznaczone zarówno do budownictwa mieszkaniowego, jak na przykład na wielkopowierzchniowe obszary. Będą to tym samym posadzki metakrylowe, epoksydowe, poliuretanowe, hybrydowe.

Przedsiębiorstwo wyróżnia kamienne dywany zaawansowana klasa produkcji. Wykonywane projekty cieszą się uznaniem, ponieważ są każdorazowo trwałe i efektowne. Poniżej znajduje się przegląd sugerowanych nawierzchni.

Mrozoodporne nawierzchnie, jakimi są kamienne dywany, to doskonały pomysł na powierzchnię równocześnie oryginalną i wytrzymałą. Nawierzchnie kamienne są nieprzemakalne, użyteczne, nie kurzą się i służą przez długi czas. Kamienne dywany są wytwarzane m.in. z żywicy .

Posadzki epoksydowe (w ofercie firmy to np. Eurofloor RCWA, Eurofloor SL-R) to typ nawierzchni, jaka najbardziej sprawdza się w magazynach i halach przemysłowych. Są one bardzo trwałe, dlatego nadają się jako zabezpieczenie powierzchni podłogowych. Te posadzki przemysłowe powinny być najbardziej trwałe, odporne na uszkodzenia, bo stanowią podstawę konstrukcyjną magazynów. Zastosowana do produkcji tego typu powierzchni żywica sprawia, że posadzka będzie służyć przez długi okres.

Posadzki metakrylowe (np. Eurofloor Plexilith PUMA, Eurostep Roadmark) charakteryzują się głównie możliwością konserwacji i niedługim okresem utwardzania.

Posadzki z żywic są coraz częściej wykorzystywanym typem powierzchni. To dlatego, że są niepodatne na uszkodzenia mechaniczne, chemiczne i na kurz. Zapraszamy do zamówienia posadzek wykonanych w najwyższej i nowatorskiej technologii.

eurostep posadzki