Aparat to moje drugie imię…

Pogrążanie grodzic profesjonalnie jak również na czas

PGTS, zatem najzwyczajniej Polska Grupa Techniczno Sanitarna, funkcjonuje w Sosnowcu, w województwie śląskim. Zaufaj nam pogrążanie grodzic gwarantujemy profesjonalne dokonanie. W ofercie firmy znaleźć można wykonywanie:

– ścianek szczelnych

– robót ziemnych i rekultywacyjnych

– odwodnień terenów

– zew. sieci wodociągowych

– przyłączy domowych i obiektowych,

– instalacji kanalizacji sanitarnej

Oprócz tego jesteśmy w stanie zaproponować wewnętrzne instalacje C.O oraz CWG, a na dodatek usługi w zakresie transportu bądź pogrążanie grodzic.

Realia są takie, że PGTS to na ten moment jeden z lepszych wyborów w całym regionie jeśli w rachubę wchodzą ścianki szczelne oraz reszta. Posiadamy spore doświadczenie, ogromną wiedzę i umiejętności, na dodatek oczywiście mamy nowoczesny sprzęt. Ciężko nie powiedzieć również o grupie pracowników, którzy najzwyczajniej są profesjonalnymi zawodowcami, dla których wszelkiego rodzaju roboty ziemne czy ścianka szczelna definitywnie nie stanowią chociażby minimalnego kłopotu.

W przypadku pytań na temat codziennej działalności naszej firmy, wystarczy zapoznać się bardzo dokładnie z zawartością strony, chociaż oczywiście można również nawiązać z nami kontakt. Z chęcią odpowiemy na dosłownie każde pytanie!